DEA Global Silver Performance 9.20.8

DEA GLOBAL jest najnowszą generacją portalowych współrzędnościowych maszyn pomiarowych. Konstrukcja typu portalowego gwarantuje optymalną sztywność maszyny i nie wymaga specjalnego fundamentu. Maszyna ta łączy w sobie bardzo dużą dokładność pomiarów z jedną z największych prędkości pomiarów na rynku. Dzięki zastosowaniu układu sterowania nowej generacji maszyna Global może wykorzystywać szeroki zakres końcówek pomiarowych, pracując zarówno w trybie punkt-punkt jak i z wykorzystaniem pomiaru bezkontaktowego, czy też w trybie skaningowym.

Leica Absolute Tracker AT401/402

Jest przenośną współrzędnościową maszyną pomiarową, która zapewnia największą precyzję nawet na bardzo dużych odległościach. Zasilana własną, wewnętrzną baterią może pracować w najbardziej wymagającym środowisku, zachowując najwyższy poziom dokładności.

Leica Absolute Tracker
AT 901-MR
T-Probe
T-Scan

Leica Absolute Tracker AT 901 jest doskonałym trackerem laserowym 6DoF. Niedościgniona zdolność maszyny do szybkiej reakcji, interferometr Absolute oraz technologia wizyjna PowerLock sprawiają, że ten przenośny system pomiarowy jest sprzętem najwyższej klasy. Leica Absolute Tracker AT 901 stanowi bazę dla przenośnej, sondy Leica T-Probe (CMM), bardzo wydajnego skanera laserowego Leica T-Scan oraz w pełni zautomatyzowanych rozwiązań pomiarowych. Dzięki miarodajnym wynikom uzyskanym nawet w trudnych warunkach umożliwia użytkownikom niespotykaną dotąd kontrolę mierzonych części.

Leica Absolute Tracker AT960

Leica Absolute Tracker AT960 to solidny, o konstrukcji typu „wszystko-w-jednym” (All-in-one) przenośny tracker laserowy, oferujący w standardzie bardzo dynamiczne pomiary.

Leica Absolute Scanner LAS

Leica Absolute Scanner LAS-20-8 stanowi idealne urządzenie pomiarowe do digitalizacji 3D. Zbierając dokładne dane chmury punktów w przestrzeni pomiarowej do 60 metrów laser LAS-20-8 łączy możliwości przeprowadzenia pomiarów z zachowaniem sześciu stopni swobody (6DoF) współrzędnościowej maszyny pomiarowej.

Leica Absolute Scanner LAS-XL

Leica Absolute Scanner LAS-XL to ręczny skaner laserowy stworzony, by wyjść na przeciw potrzebom nowoczesnych zastosowań skanowania 3D, dla których większa wydajność stanowi priorytet. Współdziałając z najnowocześniejszymi trackerami laserowymi serii Leica Absolute Tracker AT960, skaner LAS-XL otwiera drzwi do realizacji wcześniej niemożliwych zadań digitalizacji 3D na dużą skalę.

Skaner 3D Heavy Duty Quadro

Pierwszy skaner 3D zaprojektowany by skanować w niemal każdych warunkach zewnętrznych i wewnętrznych.

Romer Absolut Arm model 7535

Przenośne ramię pomiarowe: ROMER Absolute Arm posiada enkodery absolutne, dzięki którym jest pierwszym ramieniem pomiarowym nie wymagającym inicjalizacji przed rozpoczęciem pomiarów. Wystarczy tylko włączyć ramię – natychmiast gotowe jest do pracy.

Oprogramowanie

Metrolog XG
Oprogramowanie Metrolog XG ® to rozbudowany i w pełni zintegrowany pakiet inspekcyjny, spełniający wszystkie wymagania pomiarowe 3D i kryteria jakości od standardowych prostych pomiarów obiektów geometrycznych poprzez skomplikowane zadania pomiarowe w oparciu o pliki CAD. Wszystkie wyniki mogą być prezentowane w graficznej lub tekstowej formie raportu dopasowanej do wymogów klienta. Istnieje także możliwość eksportu danych pomiarowych w wielu różnych formatach.

PolyWorks | Inspector™
PolyWorks/Inspector jest rozwiązaniem programowym, które pozwala używać chmury punktów o dużej gęstości do celów kontroli jakości odlewów/matryc/form i zatwierdzenia procesów produkcyjnych poprzez inspekcję prototypu, pierwszej sztuki, produkcji seryjnej oraz zmontowanych części. PolyWorks/Inspector dostarcza kompletny zestaw narzędzi do porównywania form i profili (część do części i części do CAD) oraz dostarcza najbardziej kompletnych możliwości analizy GD&T na rynku.